Привітання з Новим 2017 роком

Всіх городян і жителів області, працівників нашого підприємства, а також колег і партнерів вітаю з Новим 2017 роком та Різдвом Христовим. Добра, щастя та успішного здійснення всіх намічених планів.

Рік, що минає був для нас, як і для всієї будівельної галузі, непростим. Але ми вистояли.

Всім відомо, що новий рік несе з собою зміни. Так нехай же вони будуть позитивними. І 2017-й стане роком стрімкого зростання і нових замовлень. Адже місту і області потрібно нове сучасне житло. Нашим дітям — комфортні садки та школи.

Все це нам під силу. Адже в «УкрСіверБуді» найпрацелюбніші і відповідальні працівники. Упевнений, разом ми досягнемо стабільності, спокою і можливості рухатися до своїх цілей без різких потрясінь.

Колегам хотілося б побажати, щоб новий 2017 рік став для вас роком нових звершень і цікавої роботи, роком нових зв’язків і надійних партнерів. Бажаю процвітання вашим компаніям, благополуччя вам і вашим родинам, міцного здоров’я та радісних днів.

Хочу подякувати всім тим, хто повірив «УкрСіверБуду» і придбав квартири в побудованих нами будинках. У них ми вкладаємо душу і серце. Нехай вам буде тепло і затишно. І нехай в кожному будинку і в кожній родині трапляються тільки світлі і радісні події, збуваються найзаповітніші мрії і бажання!

Віктор Вереша, генеральный директор ДП «УкрСіверБуд»