ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛ., М. ЧЕРНІГІВ, ВУЛ. ШЕВЧЕНКА

Про об’єкт

БудинокПлан здачіПоверхиТипКвартиришт.
вул. Шевченка 97а
№1 (будівельний номер)
Введено в експлуатацію11цеглянийОднокімнатні:33
Двокімнатні: 66
Трикімнатні: 33
вул. Шевченка99б
№2 (будівельний номер)
Введено в експлуатацію11цеглянийОднокімнатні:22
Двокімнатні: 44
Трикімнатні: 22
вул. Шевченка 101а
№3 (будівельний номер)
Введено в експлуатацію11цеглянийОднокімнатні:33
Двокімнатні: 66
Трикімнатні: 33

Сучасний житловий комплекс живописно розкинувся всього в 15 хвилинах від центру Чернігова, на березі Десни. Він побудований в кращих традиціях будівництва з застосуванням новітніх технологій, в екологічно чистій місцевості. У ньому ми бажали з’єднати доступність, комфорт, красу і безпеку.

Безпека мешканців комплексу забезпечується внутрішньобудинковою службою охорони. У внутрішньому дворі з’являться спортивні та ігрові майданчики, зони відпочинку та зелені зони. Також на території комплексу буде організовано закритий підземний паркінг на 48 машино-місць. На перших поверхах будівель розмістяться просторі вхідні групи, об’єкти соціальної інфраструктури.

Всі квартири здаються з пред-чистовою обробкою, внутрішніми комунікаціями та лічильниками. Автономне газове опалення з установкою котла марки «Protherm». Вікна та панорамні вікна мають 5-ти камерний профіль REHAU + 2-х камерний склопакет 44мм.

КВАРТИРОГРАФІЯ

ВНУТРІШНЯ ІНФРАСТРУКТУРА

Комплекс являє собою 3 житлові одинадцятиповерхові будинки, об’єднаних загальним підземним паркінгом. Підземний паркінг на 48 машиномісць загальною площею близько 2000 м².

ІНФРАСТРУКТУРА

Найближчі на сьогоднішній день об’єкти торгівлі — супермаркет «Экомаркет», «Сільпо», «АТБ», ринок «Нива». У кроковій доступності розташовані дитячі садки і школи, коледж, ЧНТУ, поліклініка та лікарні.

Екологічну чистоту району забезпечує сусідство з зеленою зоною берега річки Десни.

ФОТОГАЛЕРЕЯ