Першу за часів незалежності цивільну новобудову у Конотопі зводить «УкрСіверБуд» Квартири тут вже продаються. Встигни придбати свою

Теплі, надійні цегляні багатоповерхівки, з індивідуальним опаленням, за сучасними технологіями зводить у Конотопі чернігівська будівельна компанія «УкрСіверБуд». Це перші новобудови для цивільного населення за часів незалежності, які з’являться у місті. Працюють будівельники досить швидко. Вже на початку осені закінчать коробку першого будинку і перейдуть до оздоблювальних робіть.

20 років досвіду

Інвестор будівництва — інвестиційна компанія «ФК« Динамо ». Саме вони взялися за відродження багатоповерхового будівництва в Конотопі Сумської області. Обрали надійного і перевіреного часом генерального підрядника «УкрСіверБуд». Минулого року будівельна компанія відзначила своє 20-річчя. Організація активно працює не тільки в Чернігові, а й по всій області. На рахунку «УкрСіверБуду» десятки об’єктів в районних центрах і не тільки: Ніжин, Талалаївка, Козелець та Остер, Корюківка, Бахмач, Сосниця. Розпочато будівництво у Носівці. Є грандіозні плани по Мені, Прилуках та Сновську. «УкрСіверБуд» реалізував важливі соціальні об’єкти. Зокрема, в Чернігівському обласному онкологічному диспансері побудував корпус для унікального лінійного прискорювача. Це обладнання, що допомагає діагностувати та лікувати онкологічні захворювання.

Зводив приміщення центру гемодіалізу «Фрезеніус» у Чернігові, корпус реабілітаційного центру для дітей-інвалідів «Відродження». Цього року «УкрСіверБуд» завершив реконструкцію басейну навчально-виховного комплексу «Престиж» у Ніжині Чернігівської області. І тепер 70-тисячний Ніжин має соціальний дитячий басейн. Детальніше про будівництво житла та об’єктів соціальної сфери читайте на сторінці 4. Підприємство регулярно оновлює матеріальну базу. Тому і технічних, і людських ресурсів достатньо для таких масштабів. Розширити географію за межі Чернігівщини погодилися усвідомлено. Готові будувати і в інших областях.

«Будують стабільно»

Може, десь новобудовами і наситились. Але Конотоп давно мріяв про це. Нові будинки — це не тільки гідні умови проживання для конотопців, а й робочі місця, розвиток інфраструктури. До процесу будівництва «Укрсівербуд» підходить з розумом, кваліфіковано.

Розуміючи соціальну важливість об’єкта, місцева влада, в свою чергу, намагається створити найбільш сприятливий клімат для інвесторів, охочих будувати в Конотопі. — Залучити інвесторів не так просто. Йдемо назустріч компанії. Щоб надати можливість на розвиток території, — говорить Сергій Холодьон, начальник відділу містобудування та архітектури Конотопської міської ради. — Містянам житло потрібно, оскільки у Конотопі існує квартирна черга. З інвесторами на постійному зв’язку. Міська влада контролює об’єкт. Процес будівництва йде стабільно. Робота не зупиняється. Отримані всі необхідні технічні умови на мережі. Виконуються роботи з прокладання комунікацій. Це не останній будинок від компанії. У планах продовжувати зведення нових корпусів.

Поруч з центром

Ділянка, на якій зводять новобудову, це колишня військова частина. Демонтовані напівзруйновані будівлі. До речі, нічого не пропадає даром. Залишки цегли та інші будівельні відходи вивозили в рибне господарство, щоб підсипати дамби. Сама ділянка знаходиться практично в центральній частині міста. Неподалік — церква, центральний ігровий майданчик. У планах виділити кілька квартир в новому будинку учасникам бойових дій на Сході України.

Працюємо цілодобово

— Уже завершуємо облаштування дев’ятого поверху. Будуємо дуже швидко. І не на шкоду якості. Темпи можливі за рахунок інтенсивності праці. Працюємо вахтовим методом. Будуємо і в суботу, і в неділю. З сьомої ранку до сьомої вечора, сім днів на тиждень, — говорить Олексій Хуртак, директор інвестиційної компанії «ФК «Динамо». — Перший етап будівництва — підготовчі роботи. Ми облаштували під’їзні шляхи, демонтували існуючі на території споруди, підведели тимчасові комунікації — воду, світло, каналізацію. І перейшли до активної стадії будівництва. І вже завершуємо зведення коробки перших секцій. На черзі — оздоблювальні роботи. А також облаштування прибудинкової території. Ми завжди дбаємо не тільки про будинок, а й облаштування прибудинкової та прилеглої території. Так що після прокладення зовнішніх мереж окрему увагу буде приділено і двору безпосередньо, і під’їзним дорогам до нього.

Новобудови від «УкрСіверБуду»:
— зведені з екологічно чистої глиняної цегли
— мають ефективне утеплення
— мають двоконтурні котли індивідуального опалення у кожній квартирі. Вони дозволяють регулювати температуру у вашій оселі, а також забезпечують гаряче водопостачання. А також це можливість заощадити на опаленні
— мають просторі кімнати, а також кухні — від 12 квадратних метрів. Про таку кухню мріє кожна господиня