Новини

Зустріч з головою ДАБІ України Олексієм Кудрявцевим

З такою пропозицією звернувся Олексій Кудрявцев, голова ДАБІ України до Віктора Вереші, генерального директора «УкрСіверБуду», під час офіційного візиту до Чернігова. У переліку обов'язкової програми перебування в місті - відвідання будівельного майданчика. Як приклад того, що будують в Чернігові на високому рівні і з дотриманнями всіх необхідних норм, новий будівельний комплекс по дорозі до Десни на вулиці Шевченка, 97. Замовником будівництва є Чернігівський національний технологічний університет, генеральний підрядник - чернігівська будівельна компанія ДП «УкрCіверБуд».

Будівництво житлового комплексу тут почалося трохи більше двох років тому. Загальна площа забудови близько 25 тисяч квадратних метрів. І вже в цьому році будівельники обіцяють завершити останню секцію. Саме в цьому будинку міська влада придбала трикімнатну квартиру площею 94 квадратних метра для Петра Швидкого, учасника АТО, бійця батальйону «Чернігів». Тут же готові квартири і для сімей бійців, які загинули на Сході.

Новий масив розміщений в кроковій доступності до Десни. У тихому, спокійному місці. Цегляні десятиповерхові будинки з утепленням, автономним опаленням та підземним паркінгом на 50 паркомісць. А також безпосередньо для нового району були споруджені окрема електропідстанція та насосна станція. Будинки розміщені по кільцю. І в підсумку являють собою замкнуту територію.

На перших і цокольних поверхах передбачено розміщення об'єктів інфраструктури: магазини, кафе, перукарні, спортивні зали, школи раннього розвитку і так далі. З підприємцями вже укладені попередні договори. У кожному під'їзді передбачено місце для конс'єржа. Плюс до цього сам двір буде оснащений системою контролю і відеоспостереження.

У будинках - прохідні ліфти. Людина заходить на нульовий поверх і потрапляє прямо до ліфта. З сумками, з дитячими колясками, в інвалідному візку. Йому не потрібно підніматися по сходинках, не потрібні пандуси. Повністю враховані потреби маломобільних жителів. Заходите в двері ліфта, а виходите - навпаки, на сходовий майданчик і далі безпосередньо до квартир. "Подбали про майбутніх мешканців." - схвалив Олексій Кудрявцев.

У квартирах, призначених для атошників і їх сімей, вже закінчено оздоблювальні роботи. Заходь і живи. Плитка і ламінат - на підлозі. На стінах у кімнатах та кухнях - сучасні шпалери, у ванній і санвузлі - сучасний кахель.

"Перед нами дійсно порядний, сумлінний забудовник. Я вам точно кажу." - у черговий раз після огляду квартири повторив Олексій Віталійович і потиснув руку Віктору Вереші.